Дзеркальна глазур

Покриваємо торт Дзеркальної глазур’ю

Тепер на дно дека постеліть харчову плівку, встановіть зверху підставку для торта (це може бути перевернутий стакан, решітка або інше пристосування). Зверху поставте торт.

Потім впевненим рухом вилийте глазур на торт, рівномірно розподіляючи її по всій площі (робоча температура глазурі 27-30 градусів). Зайва глазур стече на деко.

Я залила червоною глазур’ю Муссово-полуничний торт — рецепт з докладним описом є по посиланню з назвою. Заходьте, готуйте, він неймовірно смачний і корисний!

Якщо результат вас влаштовує, дочекайтеся, поки глазур на торті трохи загусне і зніміть торт з підставки.

Можна використовувати кілька кольорів глазурі, тоді у вас вийде різнобарвний торт.

Я взяла жовту глазур і намалювала їй ось такі краплі поверх червоного кольору.

Чи можна зробити розлучення з глазурі різного кольору. У цьому випадку після нанесення червоного кольору не чекайте поки глазур загусне. Відразу зробіть такі ж краплі з жовтого і трохи проведіть по них спатулой, вийдуть розлучення.

Глазур, яка стікає з торта, можна використовувати повторно. Її потрібно зібрати, процідити, щоб не потрапили грудочки від попереднього торта. Потім довести до робочої температури (27-30 градусів) і залити ще один або кілька тортів.

Я експериментувала з кольором. Наступний торт був з ківі, тому я приготувала зелену глазур.

Полила торт спочатку їй, потім зверху жовтою глазур’ю. Вийшов ось такий малюк).

А наступного разу я поєднала разом червону, жовту і зелену глазур. В результаті сформувався насичений коричневий колір і я прикрасила торт Темний Ларрі. По-моєму, вийшло здорово! Рецепт торта ховається в назві, натискайте на нього і потрапите в потрібне місце.