Шоколадний чізкейк

Дуже ситний, невероятновкусный мега Шоколадний чізкейк без випічки. Тут детальний рецепт з покроковими фото. Заходьте, готуйте!

Всім привіт! Продовжую чизкейковую тему. Цю рубрику я заповнюю різноманітними рецептами чізкейків з випічкою і без, класичними й авторськими — заходьте, подивіться, там багато чого цікавого. У даній статті мова піде про мега смачний Шоколадний чізкейк без випічки і без желатину.

Як завжди рецепт буде максимально простою і легко здійсненний в домашніх умовах. Але результат — незмінно чудовий, дуже насичений вершково-шоколадний незабутній смак!

На приготування цього шоколадного чізкейку у вас піде всього 1 годину, не рахуючи часу на стабілізацію.

Нам буде потрібно вершковий або сирний сир, жирні вершки, масло і шоколад дуже хорошої якості. Я рекомендую застосовувати для сирної начинки тільки гіркий або темний шоколад без різних добавок та наповнювачів. І ще якщо ваш шоколад сам по собі солодкий, тоді кількість цукру можна скоротити. Я написала в інгредієнтах цукор тільки для гіркого шоколаду.

Як я вже сказала, желатин ми використовувати не будемо, так як шоколад сам по собі є дуже хорошим стабілізатором.

Також у цій статті я напишу, як і з чого зробити основу під чізкейк і сирну начинку, а глазур ви приготуєте за рецептом крему Ганаш. Але кількість інгредієнтів для ганаша потрібно взяти зі списку нижче.

Отже, як приготувати найсмачніший торт Шоколадний чізкейк без випічки — простий рецепт покроково з фото.