Медовик з заварним кремом

Самий смачний і простий у виготовленні класичний медовик з заварним кремом. Тут детальний рецепт з фото. Заходьте, готуйте!

Всім привіт! Сьогодні буде черговий рецепт медового торта. На цей раз я напишу про класичний Медовик з заварним кремом. Так, насправді на моєму блозі вже четвертий торт з медової серії. Чому так багато?

Тому що ніби всі вони медівники, але кожен індивідуальний по-своєму. Наприклад, Медовик зі сметанним кремом — ну, дуже смачний, солодкий з ледь помітною кислинкою від сметанного крему. І декор у нього найкрасивіший). Шоколадний медовик з заварним кремом — просто чудовий, дуже ніжний, легкий, тане в роті. А друга його версія з заварним шоколадним кремом — це щось незабутнє, шокоголіки мене зрозуміють).

Ну от, скажіть, як я могла не спекти, а потім не написати для вас рецепти всіх цих медових ласощів? І вам раджу, на дозвіллі приготувати кожен з них. Натисніть на назви, потрапляйте на потрібну сторінку, там все дуже просто і в подробицях описано.

Але, повернемося до нашого класичного Медовик з заварним кремом. У цій статті я детально опишу як приготувати заварне тісто і як спекти з нього коржі. Процес приготування заварного крему докладно викладено в посиланні з назвою, а тут, для вашої зручності я вкажу кількість інгредієнтів для нього.

Далі ми з вами приступимо до складання і прикраси торта.

Я вам раджу спочатку прочитати всю статтю до кінця, тому що по ходу приготування я описую всі нюанси, даю рекомендації. Вони вам обов’язково знадобляться.

Отже, як приготувати найсмачніший Медовик з заварним кремом в домашніх умовах — простий і надійний рецепт з фото покроково.