Чізкейк Нью-Йорк

Чізкейк Нью-Йорк — це найпопулярніший чізкейк з випічкою. Тут детальний рецепт з фотографіями. Заходьте, готуйте із задоволенням!

Всім привіт! Чізкейк Нью-Йорк — це, мабуть, самий відомий торт з сирним сиром, який тільки може бути. У цій статті я напишу для вас дуже докладний і найпростіший рецепт класичного чізкейк з випічкою.

Я постаралася описати процес приготування таким чином, щоб вам було все зрозуміло і легко. Мій спосіб відрізняється від стандартного, але зате завжди 100% успішний результат. І ще, ми з вами не будемо випікати чізкейк на водяній бані, що набагато спрощує всю роботу.

Вам необхідно буде лише не відхилятися від моїх рекомендацій і в результаті у вас вийде дуже смачний, красивий — без тріщин і розривів, з рівною поверхнею і гладкою текстурою класичний чізкейк Нью-Йорк.

Після випічки ви можете доповнити його Лимонним або Апельсиновим курдом. Або, як я, полити Полуничним конфі і прикрасити листочками свіжої м’яти і ягодами полуниці. Рецепти всіх додаткових соусів ховаються в посиланнях з назвами. Натискайте на них і потрапляйте на потрібну вам сторінку. Там все дуже зрозуміло і доступно описано.

Ще я дуже рекомендую до початку приготування прочитати весь рецепт до кінця для того, щоб зрозуміти всю картину дій цілком.

Отже, як приготувати класичний чізкейк Нью-Йорк з випічкою в домашніх умовах — простий рецепт покроково з фотографіями.