Шоколадний бісквіт на кефірі

Дуже смачний, бюджетний і простий Шоколадний бісквіт на кефірі. Тут детальний рецепт з покроковими фото. Заходьте, готуйте!

Привіт всім! У мене для вас черговий рецепт. На цей раз мова піде про Шоколадний бісквіт на кефірі. В арсеналі будь-якого кондитера є досить багато тортів, приготованих на основі шоколадних бісквітів, і непогано було б мати для них пару-трійку рецептів на будь-який смак і гаманець.

Шоколадний бісквіт на кефірі — один з найбільш простих і бюджетних. Він завжди виходить і не доставляє ніяких турбот, потрібно просто підготувати потрібні продукти і виконати рекомендації, зазначені в рецепті.

А в результаті всіх цих нескладних дій виходить дуже смачний бісквіт, який відмінно поєднується з різними кремами в тортах.

Можу вам запропонувати кілька готових варіантів поєднання шоколадних тістечок і всіляких кремів і начинок. Загляньте в рецепт Снікерса і ви отримаєте шоколадно-горіховий торт з кремом з вареного згущеного молока і з домашньою вареної карамеллю. Витончений шоколадно-вишневий Шварцвальдский торт Чорний ліс на крем зі збитих вершків залишить своє незабутнє враження.

В цей раз я випікала шоколадний бісквіт на кефірі для торта Чорний принц зі сметанним кремом. Фото розмістила в кінці цієї статті, помилуйтеся.

Ну що, — давайте готувати. Отже, як спекти шоколадний бісквіт на кефірі в домашніх умовах — найпростіший покроковий рецепт з фото.