Рецепти найсмачніших святкових тортів на 8 березня

Торти для жінок. Дорогі чоловіки, що ви зазвичай даруєте жінкам на святкування 8 березня? Квіти та солодощі – не так? А хочете, щоб ваші жінки були у справжньому захваті, і вся слава в цей день дісталася саме вам? Тоді подумайте над тим, щоб приготувати смачні тортики своїми руками.

Насправді це не так вже й складно, як здається на перший погляд. Адже звичайний і навіть шоколадний бісквіт по суті готується точно так само, як звичайний сметанник, який готувала бабуся в селі: всі інгредієнти разом склали в миску і добре збили, а потім випекли. Залишиться тільки високий повітряний кругляш розрізати на 2-3 коржі і промазати кремом, який зараз легко знайти в магазинах вже в готовому пакетованому вигляді.

Ну, або злегка ще самому попрацювати міксером і отримати ніжну сметанную просочення. Або розтопити плитку шоколаду, додати до неї трохи масла з молоком — і ось вам готова шоколадна глазур!

А щоб спростити ваше завдання – рекомендую спробувати приготувати за досить простим рецептами смачні тортики, які так любить слабка, але така прекрасна половина людства.