Глазур для пасок

Смачна, красива, глянцева емаль для пасок, яка не липне до рук, не осипається. Тут детальний рецепт з фото. Заходьте, готуйте!

напередодні свята Пасхи пишу для вас новий рецепт. Це Глазур для великодніх пасок, яка не обсипається, не кришиться і не липне.

Готувати її ми з вами будемо без яєць на цукрі, воді і желатині. Така глазур дуже красива, вона глянцева, блискуча. У вихідному варіанті — абсолютно біла, але також глазур можна пофарбувати харчовими барвниками і тоді вона заграє різними фарбами.

Я докладно розповім, як приготувати цукрову глазур своїми руками. Також детально опишу метод фарбування. Рецепт її приготування насправді дуже простий і доступний кожному, просто дотримуйтесь пропорції і мої рекомендації.

На моєму блозі також є рецепти чудових великодніх Пасок на дріжджах і без дріжджів, що називається — далеко ходити не треба. Переходьте за посиланнями, готуйте паски, а потім прикрашайте їх цієї цукровою помадкою, зробленої за цим рецептом.

Також глазур відмінно підійде для покриття печива, пряників, пончиків і практично будь-якої домашньої випічки. Вона дуже універсальна.

Отже, як зробити глазур для великодніх пасок без білка в домашніх умовах — простий рецепт покроково з фото.