Торт Медовик зі сметанним кремом

Самий смачний і гарний торт Медовик зі сметанним кремом. Тут ви знайдете простий рецепт з покроковими з фото. Заходьте, готуйте!

Здравствуйте, мої дорогі читачі! Чесно сказати, я ледве встигаю виконувати Ваші прохання з приводу потрібних Вам рецептів. Але я дуже стараюся опублікувати їх під час!) У цій статті буде рецепт запаморочливо смачного і красивого десерту. Це класичний торт Медовик зі сметанним кремом.

Всі ми знаємо, що «Медовиків» існує безліч — з класичним заварним кремом, бісквітний медовик, шоколадний і т. п. І всі вони, звичайно ж, знайдуть своїх шанувальників, але для мене саме зі сметанним кремом найулюбленіший!

У цій статті я детально опишу як приготувати медове заварне тісто, як спекти з нього коржі для медівника і як прикрасити торт шоколадними бджілками на стільниках. Щоб приготувати сметанний крем вам необхідно перейти за посиланням у назві, там знайдете дуже детальний рецепт з усіма фотографіями.

Ми з вами будемо готувати медовик з кремом, в якому для стабільності використовується вершкове масло. Але, якщо вам хочеться менш калорійний крем, тоді я можу запропонувати рецепт Густого сметанного крему. Переходьте за посиланням, ознайомтесь, і, можливо, він вам підійде більше.

Ще, для вашої зручності, я в цій статті в списку інгредієнтів напишу кількість продуктів не лише для тіста, і декору — але і для сметанного крему з вершковим маслом.

А для того, щоб ви не заплуталися в етапах приготування, я напишу черговості необхідних дій. В першу чергу потрібно зробити тісто і прибрати його в холодильник для дозрівання на 1 годину. Після закінчення часу спечіть з тіста 10 коржів так, як показано в цьому рецепті. Після приготуйте крем. Потім зберіть торт і в останню чергу займіться декором.

Отже, як приготувати найсмачніший класичний торт Медовик зі сметанним кремом в домашніх умовах — простий рецепт покроково з фото.