Великодні яйця в цибулинні 3 способи


3 відмінних способи фарбування яєць в цибулинні для свята Великодня. Яйця виходять яскравими, блискучими і дуже красивими.

Інгредієнти

 • 22 шт.

  — куряче яйце

 • 3-4 гілочки

  — кінза

 • 2 пакета

  — ріпчаста цибуля (лушпиння)

 • 2 ч. л.

  — сіль

Рецепт приготування

  Для фарбування яєць використовуємо яйця білого кольору. Для яєць з малюнком додатково будуть потрібні капронові панчохи (панчохи) та нитки.

  Для 1 і 2 способи лушпиння цибулі (1 звичайний пакет фасувальний) викладаємо у велику каструлю, наливаємо воду (покриваємо лушпиння) і кип’ятимо 10 хвилин, щоб лушпиння виділила колір. Сирі яйця (12 шт.) опускаємо у теплу воду, нагріваємо, щоб при опусканні в окріп не лопнули. Потім витираємо рушником.

  1 спосіб «Мармуровий малюнок»:

   Яйця (6 шт.) по одному обертаємо в цибульну лушпиння, на одну долоню натягуємо панчіх і викладаємо в долоню з панчохою яйце в лушпинні.

   Загортаємо яйце з лушпинням в панчоху і зав’язуємо нитками.

   2 спосіб «Малюнок трави»:

    На одну долоню натягуємо панчіх, гілочками кінзи з 3-х сторін обертаємо яйця (6 шт.) по одному, викладаємо в долоню з панчохою, акуратно згортаємо і зав’язуємо панчоху нитками. Яйця в панчохах з гілочками кінзи і лушпинням поміщаємо в підготовлену гарячу воду з лушпинням, додаємо сіль (1 ч. л.), доводимо до кипіння і варимо великодні яйця на повільному вогні 10 хвилин. Яйця повинні бути повністю занурені.


    Готові яйця в панчохах виймаємо, повністю остуджуємо і з допомогою ножиць звільняємо гарні яйця з малюнками.


    Щоб великодні яйця блищали, натираємо кожне яйце рослинним маслом і викладаємо на тарілку.

    3 спосіб без малюнка:

     Лушпиння цибулі (1 звичайний пакет фасувальний) викладаємо у велику каструлю, наливаємо холодну воду, покриваючи лушпиння.


     Білі яйця (10 шт) викладаємо в холодну воду з лушпинням так, щоб яйця лежали поруч один з одним, ставимо каструлю на дуже повільний вогонь, додаємо сіль (1 ч. л.) і варимо після закипання 30 хвилин.

     Готові фарбовані яйця викладаємо в крижану воду, остуджуємо і насухо витираємо. Для блиску великодні яйця натираємо рослинним маслом.