Шоколадна глазур з какао

Шоколадна глазур з какао — найпростіший, бюджетний і ефектний спосіб прикрасити торт. Тут детальний рецепт з фото. Заходьте, готуйте!

Всім привіт! Сьогодні ми з вами будемо готувати дуже красиву, добре застигає глазур для прикраси тортів, тістечок та різної домашньої випічки. З неї можна зробити чудові, підтікання на будь-якому торті. До того ж Шоколадна глазур з какао має низьку собівартість, що вигідно виділяє її на тлі інших видів декору.

На відміну від Шоколадної глазурі з шоколаду, рецепт якої теж є на моєму блозі — ця глазур має глянсовий блиск, і він не зникає після висихання.

Такий глазур’ю можна покрити будь-бісквітний або муссовый торт. Але, для того, щоб глазур рівно і красиво лягла на десерт, його перед покриттям потрібно дуже добре охолодити, а краще заморозити.

Я в цей раз готувала її спеціально для декору торта Прага. Рецепт цього смачного шоколадного тортика є посилання з назвою, заходьте і творіть із задоволенням.

Готується Шоколадна глазур з какао дуже просто. Для цього вам знадобиться сотейник з товстим дном, силіконова лопатка, плита і пара ваших вправних рук. Складнощів немає ніяких, так що впорається кожен.

Я ж напишу рецепт з усіма подробицями, щоб у вас не виникло ніяких труднощів.

Отже, як приготувати домашню Шоколадну глазур з какао — простий рецепт покроково з фото.