Чізкейк — рецепти приготування в домашніх умовах

Коли я вперше спробувала чізкейк, то відразу закохалася в нього. Спочатку здавалося, що приготувати його – це ціле мистецтво і пригостити нас ідеальним десертом зможуть лише справжні кулінари. Але, благо, є інтернет, і я вирішила спробувати приготувати його самостійно. Зізнатися, вийшло не відразу, так як я не могла знайти докладного і розгорнутого рецепта.

Сьогодні, спеціально для вас, я приготувала кілька смачних рецептів ідеального чізкейку. Постараюся розписати все максимально розгорнуто, щоб впоралася навіть починаюча господиня.

Тепер я дуже часто готую чізкейк для своєї сім’ї або на стіл дорогим гостям. Адже це зовсім не складно, якщо знати всі тонкощі його приготування. А виходить дуже смачно – гідна альтернатива купівельними тортів і пирогів.

1. Простий рецепт чізкейк без випічки

Щоб приготувати смачний десерт Чізкейк, не обов’язково потрібна духовка або мультиварка. У цьому рецепті я покажу вам, як просто можна приготувати без випічки. Виходить дуже смачно. Приготування цієї смакоти складно назвати простим і доступним. Але він стоїть кожної витраченої вами хвилини і копійки.