Ліниві голубці — рецепти приготування в мультиварці

Ліниві голубці — швидко і смачно! Коли терміново потрібен ситний, корисний обід можна приготувати їх. У складі тільки корисні продукти, відмінно поєднуються між собою. І не тільки за смаком. Адже овочі лікарі рекомендують готувати з м’ясом.

Класичні голубці, як відомо, являють собою фарш з рисом, загорнуті в капустяний лист і тушковані в соусі. Але багато з тих, хто робив це вперше, не ризикують повторювати знову. Адже, капусту не так-то легко згорнути, щоб потім виріб тримало форму. Потрібно проводити цілий ритуал, випарівая її або проварюючи.

Звичайно, можна приготувати голубці з пекінською капустою. Працювати з нею набагато простіше. Але, як варіант, можна ще більше спростити собі завдання, приготувавши лінивий варіант. Хоча, це слово я віддаю перевагу замінювати на «економний».

У цьому випадку, капусту дрібно шаткують, змішують з іншими продуктами. З отриманої маси ліплять котлетки і тушкують їх в соусі. Але, якщо часу зовсім мало, можна згасити всі разом, нічого не формуючи.

Раз вже мова пішла про економію часу, пропоную скористатися мультиварка. Ми приготуємо в неї ліниві голубці по 4 найсмачнішим рецептами. Бонусом розглянемо відео-рецепт. Отже, починаємо!