Чахохбілі з курки по-грузинськи покроковий рецепт з фото і відео

Чахохбілі з курки по-грузинськи і просто чахохбілі з курки мало чим відрізняються. Ну це природно. Адже чахохбілі це грузинське блюдо. Ми вже говорили про це в минулій статті. Але звичайно свої деталі в приготуванні є.

В рецепті супу харчо, я згадував як ми з друзями часто відвідували харчевнею «на кругу», і ось зараз я згадав, що забув згадати там ще одне блюдо, написав: «якесь м’ясо». А цим м’ясом було чахохбілі з курки по грузинськи. І славилося воно не менше супу харчо.

Ось що робить з нами пам’ять. Підкидає нам відповіді, коли їй подобається, а не коли нам треба. Ну да ладно, головне що згадуємо.

Що можна приготувати з курки. Рецепт чахохбілі з курки по-грузинськи -покроково, з фото

Давайте подивимося і приготуємо чахохбілі з курки по-грузинськи. Дуже важливо вибрати гарне, свіже куряче м’ясо. Тому що, на жаль, на ринку є таке несмачне м’ясо курки, що з нього зробити дуже смачне блюдо важко.

Коли ми з вами готуємо грузинські страви, ми розуміємо, що успіх страви залежить майже на 100% від спецій, підібраних до нього. Зараз у продажі з’явилися набори всіляких спецій. Серед них: «Кавказькі трави», «хмелі — сунелі» та інші. Ці спеції дуже підходять для грузинських страв. Та й взагалі до багатьох страв.