Шоколадний медовик

Ніжний, смачний шоколадний медовик з заварним кремом. Тут детальний рецепт з покроковими фото. Заходьте, готуйте, насолоджуйтеся!

Всім привіт! Дуже хочеться написати рецепт ще одного медового торта. На цей раз буде класичний шоколадний Медовик. Можу припустити, що така назва торта для вас не новина. І тому є причина, тому що Медовиків існує безліч. Ви, звичайно, який-небудь пробували хоч раз в житті.

На моєму блозі є рецепт неймовірно смачного Медовика зі сметанним кремом. Нещодавно я приготувала обладнаний Медовик з заварним кремом. І не думаю, що на цьому зупинюся).

І справді всі варіанти медових тортів дуже універсальні — у тому розумінні, що для них підходять велика різноманітність кремів. Це і Класичний заварний крем, і Дипломат, і Маскарпоне з вершками. І один з найбільш підходящих — Шоколадний заварний крем (з ним я теж робила шоколадний медовик, в кінці статті обов’язково викладу фото, він вийшов напрочуд соковитим і смачним).

Який крем ви б не застосували, помилки не буде, це точно. Шоколадно-медові коржі набувають незабутні смакові поєднання і відтінки з будь-яким з них. Всі клікабельні посилання, заходьте, вибирайте на свій смак і готуйте задоволення.

У цій статті я вам пропоную зробити шоколадний Медовик з класичним заварним кремом. Подібне поєднання є свого роду стандартом і не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана!

Кількість інгредієнтів, необхідне для приготування крему, для вашої зручності, я пропишу тут, а як його зробити, детально викладено у засланні з назвою.

Нижче в цій статті я розповім як зробити шоколадно-медове тісто і як спекти з нього коржі. Далі детально опишу складання і оформлення торта.

Отже, як зробити Шоколадний Медовик з заварним кремом — простий рецепт покроково з фото в домашніх умовах.