Салат «Гранатовий браслет» з куркою, волоськими горіхами і грибами

Гранатовий браслет, звучить ну дуже красиво, виразно як щось класичне, завдяки великому А. В. Купріну. Але ми з вами будемо говорити про салаті, відомому величезної кількості людей, але також багатьом і не відомому. Навіть дочка , побачивши цей салат, сказала, а я знаю, що це не торт, це салат, я їла це у подруги. Хоча ми щодня готуємо прості і смачні салати, але цього виявляється мало. Ось тоді я зрозумів, що треба обов’язково приготувати і описати цей ну дуже смачний салат, так як багато людей все-таки не знають що це таке.

Салат «Гранатовий браслет», як практично і всі салати, може готується з різними начинками. Однією з начинок класичного салату є курка, причому вона може бути і просто варена та копчена.

Також часто вживаються волоські горіхи, вони надають дуже цікавий присмак. Ми наприклад готуємо його з грибами і завжди без часнику, я не дуже люблю в цьому блюді часник, він забиває різноманітні присмаки всіх компонентів. Так що якщо ви хочете здивувати друзів, обов’язково приготуйте цей чудовий салат.