Ліниві голубці. Рецепт лінивих голубців в духовці і відео

Починаємо обсмажування овочів

6. На сковороді розігріваємо трохи олії і викладаємо туди цибулю. Обсмажуємо цибулю 1-2 хвилини до прозорості. Відкладемо 2-3 столові ложки обсмаженого лука в окрему чашку. Ми додамо його в фарш.

7. У сковороду до цибулі додаємо натерту моркву. Обсмажуємо ще 2-3 хвилини. Приблизно 1/3 частину обсмажених овочів відкладаємо в окрему чашку. Ми викладемо їх на дно форми, щоб голубці не підгоряли.

8. Залишилися на сковороді овочі всиплемо столову ложку борошна. Всипаємо борошно, щоб соус був густішим. Можете робити і без борошна. Перемішаємо.

9. Додаємо томатну пасту. Томатна паста надає гарний колір соусу і додає смак. Знову все перемішуємо.

10. Якщо у вас свіжі помідори, пропускаємо через м’ясорубку і додаємо до соусу. Перемішуємо.

11. Додаємо за смаком сіль і обов’язково за смаком цукор. Помідори і томатна паста кислуваті, тому потрібно трохи цукру.

12. Вливаємо 2-3 склянки води, можна влити трохи менше, а потім додати. Даємо протушкувати ще 2-3 хвилини.

13. Додаємо в соус чорний перець, якщо хочете, додайте червоний перець. У цей момент можна додати сметану, але ми готуємо без сметани, додаючи тільки томатну пасту. Я виходжу з того, що сметану краще подати окремо готовим до голубців. Хто любить, той додасть сам собі.

14. Якщо ви все-таки будете додавати сметану, то після того як її додати в соус, дайте йому прокипіти 2-3 хвилини і знімайте з вогню.

15. Спробуйте соус, додайте, якщо чогось не вистачає. За бажанням, покладіть в соус дрібно нарубаний часник. Соус готовий. Знімаємо з вогню і відставляємо в сторону на час.