М’ясний рулет з фаршу з зеленим перцем і горошком

М’ясний рулет це завжди прикраса столу. Його готують і в будні, і в свята, подають на сніданок, вечеря і обід. Процес приготування досить трудомісткий, займає багато часу, тому рулети все-таки більше готують на свята, і у вихідні.

Сучасні м’ясні рулети – винахід європейської кухні, має французькі корені, так що ми сміливо можемо називати будь-м’ясний рулет — м’ясо по французьки, хоча, звичайно це не так, тому що рулети готували ще в Стародавньому Римі, так і в старій Русі їх було безліч усяких, але більше овочів, ніж з м’яса.

Рулети роблять і з цілісного шматка м’яса, і з рубленого, і з фаршу. При цьому використовують і яловичину, і свинину, і курку, і будь-яке інше м’ясо. Рулети готують різних форм і розмірів, і маленькі рулетики, обсмажені на сковорідці, і великі рулети, запечені в духовці. Для начинки, як правило використовують кому що подобається, і інше м’ясо, наприклад для яловичих рулетів використовують свинячий або курячий фарш, яйця, овочі, гриби, сир і багато, багато іншого.

Якщо рулет робиться з цільного шматка, скибочка або пласт м’яса відбивають кухонним молотком, натирають сіллю і спеціями і згортають у ковбаску. Щоб зафіксувати форму, рулет обмотують нитками і далі запікають.

Рубане м’ясо роблять так само, як і для котлет – змішують з вимоченим шматком булки або білого хліба, додають цибулю, сирі яйця, сіль, перець. Добре вимішують, розкладають половину фаршу у вигляді квадрата, в центрі якого мають начинку. Накривають другою половиною фаршу, заліплюють краю, формуючи рулет. Щоб при запіканні він не лопнув, і пар міг вільно виходити, зверху роблять кілька проколів виделкою або ножем.

Як кажуть, краще один раз спробувати, ніж почути. Давайте почнемо готувати. Отже: